Imię i Nazwisko
* Twój e-mail
Temat
* Treść wiadomości
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Reprezentant Polski

w Biegach Ultra

 I don't stop when I'm tired, I stop when I'm done !!!

 

contact@jacekbedkowski.pl

+41 762 691 250

www.jacekbedkowski.pl

Współpraca

Pacemaker

 

W 2014 roku pierwszy raz sprawdziłem się w nowej dla mnie roli prowadzącego bieg czyli "pacemaker-a". Organizator Łódzkiego Maratonu zgodził się powieżyć mi to ważne zadanie i mogłem sprawdzić się na trasie jako pacer. Miałem poprowadzić bieg na czas 3:15:00. Z zadania wywiązałem się w 100% dobiegając do mety w czasie 3:14:35.  

 

W 2015 roku prowadziłem kolejny maraton w Barcelonie. Tym razem jednak w roli prywatnego pacemakera. Zgodziłem się pobiec maraton dla Marcina Dulnika. Zakładaliśmy czas w okolicach 3:07:00 z założeniem, że dobiegniemy do mety w strategii "negative split". Ponownie pokazałem, że bardzo dobrze czuję się w tej roli. Do mety Marcin dobiegł w czasie 3:02:57.

 

2016 rok to kolejne wyzwanie w roli pacemakera. Tym razem tak jak w poprzednim roku biegłem dla Marcina Dulnika. Prowadziłem maraton we Frankfurcie na zakładany czas poniżej 3 godzin. W tym biegu jednak nie udało się zrealizować planu. Marcinowi zabrakło sił na ostatnich 9 km. Do 33 km biegliśmy zgodnie z planem.

 

Jeśli potrzebujesz osoby która poprowadzi dla Ciebie maraton, wesprze mentalnie w czasie walki na trasie i zadba aby wszystko w tym ważnym dniu było dopilnowane, a ty możesz skupić się tylko na biegu napisz do mnie.  

 

Testowanie sprzetu

 

Jestem typowym ultramaratończykiem, czyli biegam dużo. To daje mi możliwość dokładnego sprawdzenia dużej ilości sprzętu sportowego, jak również produktów przeznaczonych dla osób aktywnych (odżywki, napoje, produkty spożywcze...).   

 

Jeśli potrzebujesz sprawdzić swój nowy sprzęt czy też produkt spożywczy zachęcam do współpracy. Mam już sporo doświadczenia w testowaniu różnych produktów. Biegam dużo i mam sporo możliwości szybkiego i dokładnego sprawdzenia produktów. Moja typowa objętość treningowa to 700 - 900 km w miesiącu. 

 

Testowałem już takie produkty:

  • buty
  • odzież
  • żele
  • odżywki
  • produkty spożywcze

Współpraca

 

Moje szerokie doświadczenie zostało zauważone i docenione przez firmy produkujące profesjonalne produkty dla sportowców i osób aktywnych.

 

W 2015 roku zaufała mi firma VITESSE, producent profesjonalnej odzieży dla kolarzy. Zostałem włączony do zespołu zajmującego się opracowaniem nowych produktów. Będziemy pracować przede wsztstkim nad rozwojem ubrań dla triathlonistów (asortyment biegowy). 

 

Zaufała mi również firma SUUNTO, która wspiera mnie sprzętowo i pozwoliła rokrocznie testować najnowsze zegarki tej marki. 

 

Zapraszam do współpracy. Zapewniam przede wszystkim profesjonalne podejście i wykonanie powieżonego zadania. 

* pole wymagane

Kilka przykładowych materiałów z moich testów znajdziecie Państwo klikając na zdjęcia powyżej. 

Imię i Nazwisko
Twój e-mail
Temat
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Partnerzy